Varsta : 32
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 12/01/2009

Regulament de joc _
MesajSubiect: Regulament de joc   Regulament de joc Empty7th Noiembrie 2010, 11:40

Regulament:

1.Respectati regulamentul general postat pe forum!Orice abatere de la acel regulament va fi pedepsita.(warn-uri cuprinse intre 10 si 50%, BAN permanent)

2.In cazul intreruperii unui meci se tine cont de scorul in momentul intreruperii dar si de minut.Astfel daca un meci se intrerupe in minutul 50, meciul se reia si se mai disputa 40 de minute.
Exemplu: Daca scorul pana in minutul 50 era de 1-0 pentru 'gazda', iar in partea cealalta(respectiv cele 40 de minute), oaspetii castiga cu 2-0, rezultatul final va fi 'Gaze-Oaspeti 1-2'.

3.Sunt interzise tragerile de timp exagerate, adica mai mult de 5 pase intre fundasi si portar .

4.Rezultatele vor fi validate de catre adversar.In caz contrar rezultatele se vor valida cu ajutorul unui printscreen cu statistica.Persoanele care ies din meci intentionat vor pierde disputa la masa verde si vor primii warn(10%)